Yeni Moda Desenli Seramik Modelleri

Yeni Moda Desenli Seramik Modelleri
Rate this post

Yeni Moda Desenli Seramik Modelleri – Şık ve Modern Seramik Uygulamaları

Seramik evimizin her yerinde kullanabileceğimiz ama genellikle mutfak, banyo ve tuvaletlerde tercih ettiğimiz önemli bir ev dekorasyon ürünüdür.

Ülkemizde bir çok farklı markanın ürettiği şık ve modern parke çeşitleri bulunmaktadır. Renk seçeneği açısından her zevke hitap eden ürünler bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş bir fiyat aralalığında pek çok farklı seramik modeli bulunmaktadır.

Şık ve Modern Evler

Renklerdeki bu cümbüş ilk etapta biraz kafanızı karıştırabilir. Ama evinize şöyle bir baktığınızda kullanabileceğiniz seçenekleri azaltabilirsiniz. Örneğin siyah renkte parke görünümüde bir parkeyi evinizin salonuna çok rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Antreniz için desenli veya daha sade bir modeli seçebilirsiniz.

Dekorasyon Fikirleri

Seramiklerin En çok kullanılan alanlardan biriside Mutfaktır.  Mutfakta kullanmayı düşündüğünüz seramik için biraz daha desenli modeller tercih edin. Örneğin beyaz üstüne kırmızı bir çiçek resmini uzun ince bir hat olarak döşetebilirsiniz.

Banyo ve Tuvaletlerde ise tek renk veya iki renk seçimi daha uygun gibi görünsede eğer banyonuzda kullandığınız mobilya veya diğer aksesuarlar çeşitli ise sizde bunlara uygun birden fazla rengi kombine edebilirsiniz.

Sizlere fikir verebilmesi için en güzel seramik modellerini seçtiğimiz resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Şahane Seramik Modelleri Resim Galerisi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu