Yeni Moda Abajur Çeşitleri

Yeni Moda Abajur Çeşitleri
Rate this post

Modern Salonlar için Yeni Moda Abajur Çeşitleri

Özellikle yatak odasında sıkça karşımıza çıkan ve bolca tercih edilen aksesuarlardan olan abajur, bizleri de çoğu zaman kurtaran bir tasarım türüdür.

Yatak yanında ki zigon sehpaların üzerinde oldukça şık bir görünüme sahip olan abajurlar; bizlere kitap okuma da, herhangi bir şey bulmamız gerektiğinde az ışık kullanımına ve odanın daha da şık bir hale dönüştürülmesine yardımcı oluyor.

Oturma Odanıza Farklı Bir Hava Katın

Genelde artık abajurların salonda da aktif olarak kullanıldığı bir dönem yaşıyoruz. Az ışık ve yerden yükselen ışık tercih edenlerin birinci tercihi olan abajurlar, bu yıl da kendi alanında ilginç tasarımlar ve çeşitleri ile karşımıza çıktı. Tonlarına göre değişkenlik gösteren abajurların, bu yıl ki en çok satılan tasarımı ise eski tip abajur çeşitleri. Yani 1960-70’li yıllarda sıkça kullanılan, eskitme motifli abajurlar. siz de bir abajur tercihi yaparken her zaman modaya uygun ve çeşitli eşyalarınız ile de uyumlu bir renk tonu, modeli olmasına özen gösterin. Böylelikle daha sağlıklı bir tercih yapmış olursunuz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu