Siyah Mutfak Dolabı Modelleri

Siyah Mutfak Dolabı Modelleri
Rate this post

 Siyah Mutfak Dolabı Modelleri, Siyah Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfaklar yaşam alanlarımızdır bu nedenle ev dekorasyonunda mutfak dekorasyonunun önemi büyüktür. Mutfakta dekorasyon fikirlerinde öncelik, zamanının çoğunu burada geçiren hanımlardadır. Dekorasyonda siyah mutfak dolabı kullanmak isteyen hanımlar sadeliğin ve zarafetin rengini yakalamış demektir.

Siyah Mutfak Dolabı Önerileri
Mutfak dekorasyonunda siyah rengi tercih edenler sadece siyah kullanabileceği gibi, hareket kazandırmak için beyazla kombine yapabilirler. Büyük mutfaklarda şık ve asil duran siyah mutfak dolapları ,küçük mutfaklarda tercih edilmemelidir. Klasik tarzda bir dekorasyon fikriniz varsa, siyah mutfak dolapları yerine beyaz ağırlıklı ve içinde siyah barındıran dolaplar tercih edilmelidir.

 Siyah Mutfak Dolabına Uyan Dekorasyon Fikirleri
                Ev dekorasyonunda renklerin önemi ve uyumu önemlidir. Eğer mutfakta siyah mutfak dolabı kullanılmışsa beyazla veya ahşap rengiyle kombine yapılmalıdır. Siyah dolapların kullanıldığı mutfaklarda ışık biraz loş olmalı, mümkünse spot lambalarla aydınlatma sağlanmalıdır. Dolaplarda birkaç kapak beyaz ,gri, ya da kırmızı yapılarak,  siyahın mutfağı boğması önlenmelidir. Siyah mutfak dolapları ev dekorasyonuna da uymalı, tek başına kalmamalıdır. Asaletin rengi tercih ediiliyorsa saflığın rengi beyaza da mutfaklarda yer verilmelidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu