Şahane Yer Döşemesi Örnekleri

Şahane Yer Döşemesi Örnekleri
2.5 (50%) 4 votes

Şahane Yer Döşemesi Örnekleri, Granit , Marley

ŞAHANE YER DÖŞEMESİ ÖRNEKLERİ

                Yanlış yer döşemeleri çok güzel dizayn edilmiş bir evi çok kötü gösterebilir. Kullandığınız mobilyanın tarzına, rengine göre renk renk tarz tarz çeşitli yer döşemesi örnekleri vardır.

 Yer Döşemesi Fikirleri

Kullandığınız yer döşemesinin evinizi daha da şahane göstermesi için yer döşemesi kataloglarından yararlanmalısınız. Gelişen ev dekorasyonlarıyla birlikte yer döşemelerinde çeşitlilik oldukça fazlalaşmıştır. Yer döşemesi örnekleri artmıştır. Hepsi birbirinden güzel olan bu örnekler evlerinize şahanelik katar. Bu tasarımları akılda kalıcı, çarpıcı, göz alıcı olarak nitelendirebiliriz. Evinizde kullandığınız mobilyalar sadeyse, karışık renklere sahip yer döşemesi seçebilirsiniz, eğer evinizi süsleyen mobilyalar tek renk değilse daha sade bir yer döşemesi seçebilirsiniz.

 Tasarım Harikaları !

                 Bahçe tasarımı yapacaksanız renkli taşlarla bahçenize kelebek, çiçek şekilleri yapabilirsiniz. Evinizin önünü rengarenk taşlarla süsleyebilir, dilerseniz o renkli taşlarla şekiller yapabilirsiniz. Parlak renkli yer döşemeleri hotel gibi şık yerlerde tercih edilebilir. Göze çarpması ve müşteriye al beni etkisi yaratması gerekir. Teras tasarımları tahta görünümlü yer döşemesiyle kaplanıp etrafı çiçeklerle süslenebilir. Daha fazlası için katalogları bakınız.


1 Comments on this post

  1. […] Şahane Yer Döşemesi Örnekleri, Granit Yer Döşemesi Modelleri, Marley Yer Döşemesi Fikirleri ŞAHANE YER DÖŞEMESİ ÖRNEKLERİ …  […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu