Relaks Kolutk Takımı Modelleri

Relaks Kolutk Takımı Modelleri
Rate this post

Relaks Koltuk Takımı Modelleri, En Güzel Koltuk Takımı Önerileri

Relax koltuk takımı, İstikbal Mobilya’nın en rahat ürünlerinden yalnızca bir tanesi. Konforuyla sizi yerinizden kaldırmak bile istemeyecek rahatlıkta olan bu koltuk takımı krem rengiyle de evinize çok yakışacak.

Mobilya Tasarımı

Tasarımı harikanın da ötesinde. 1 adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet de tekli koltuktan oluşan bu koltuk takımı sizleri rahatlığıyla tüm gün evde oturtacak cinsten. Üçlü koltuğun sağ ve sol kısmında yarı yatar yarı oturur pozisyonda konumlandırabileceğiniz koltuk bölümleri bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi ayarlayıp oturabilirsiniz. Hem de bunu tek tuşla yapabilirsiniz. Koltuğun yan kısmında bulunan düğme sayesinde istediğiniz gibi konumlandırın. Elektrikle çalışan bu mekanizmaya bayılacaksınız. Nerdeyse her şey sizin rahatlığınız ve evinizin şıklığı için tasarlanmış.

Dekorasyon Fikirleri

                Koltuk başları sizin rahatlığınız için pofuduk yapıda tasarlanmıştır. Bir orta sehpa yardımıyla evinizi daha da güzelleştirebilir bu rahatlığı tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Evinizi bambaşka bir çizgiye taşımak elinizde. Yorgun olduğunuz anlarda koltuklarınızı relax pozisyona getirip sizi dinlendirmesini sağlayabilirsiniz. Eşinizle bir film izlemenin rahatlığını bu koltuk takımında tadabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu