Permolit Boya Renkleri

Renkleri
Rate this post

Permolit Boya Renkleri ve Renk Kartelası Hakkında Geniş Bilgi

Permolit Boya son zamanlarda ismini sıklıkla duymaya başladığımız iç ve dış cephe boya sektörüne hızlı giriş yapan ve güzel renk kartelaları oluşturan bir boya firmasıdır. Geliştirmiş oldukları su bazlı boyalar ile kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışan Permolit boya renk kartelasında dikkat çekici ve göze hoş gelebilecek bir çok rengi barındırmaktadır.

Permolit Boyanın bünyesinde bulunan bazı boyalar ve özelliklerini kısaca tanımlamak gerekirse;

Permolit Süper Tavan Boyası, Çok özel modifiye reçine bazlı tam mat tavan boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir.

Permolit Nanomax İpek İç Cephe Boyası (Silikonlu)  Özel modifiye akrilik bazlı nano teknoloji ipek görünümlü iç cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir. Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 10-14 m2/kg.

Permolit Duvart Sedef İç Cephe Boyası  Su bazlı, akrilik kopolimer emülsyon esaslı, yarı mat, sedef görünümlü, tam silinebilen, yüzeylere inci dokusu kazandıran, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıpan, sunta, mdf gibi iç cephe elemanları üzerinde kullanılabilir.Görünüm özelliklerin tam olarak sağlanabilmesi için pürüzsüz yüzeylere uygulanması gerekir.

 

Permolit Express Silikonlu dış Cephe Boyası Styren akrilik bazlı mat dış cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir.

Permolit Perulo Silikonlu Texture Dış Cephe Kaplaması  Silikon modifiye akrilik bazlı mat dış cephe kaplaması. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır.Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilirBanyo Dekorasyonu