Gönül Rahatlığı İle Kullanabileceğiniz Mutfaklar için Öneriler

Gönül Rahatlığı İle Kullanabileceğiniz Mutfaklar için Öneriler
Rate this post

Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde pek çok farkı çeşit mutfak dolap ve dekorasyonlarına ulaşabilmemiz mümkündür. Bildiğiniz gibi son yıllarda her sektör gibi mobilyacılık sektörü de gelişim halinde ve gelişimlerini hızla tamamlamaktadır. Elbette ki eski zamanlarda mutfak modelleri ve fiyatları, her bireyin istediği özelliklerde değildi. Fakat artık günümüzde, istediğiz her model mutfak dolabına, uygun fiyatlar dahilinde ulaşabilmek mümkün haldedir.

Ortalama olarak mutfak fiyatları, genel anlamda, her firma da aşağı yukarı aynıdır. Fakat bazı değişiklikler olabilmesi de mümkündür. Bu fiyat değişimleri, kullanılan malzemenin ve aksesuarların kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak mutfak modelleri ve fiyatları kapsamında bilgiler vermemiz gerekirse eğer şöyle sıralanabiliriz.

Mutfak modelleri ve fiyatları

İlk olarak, hazır mutfak mı yoksa tasarım mı seçeceksiniz bunu belirlemeniz gerekmektedir. Eğer ki hazır mutfak modellerinin fiyatlarını soracak olursanız. Ortalama olarak 800 TL’den başlayarak 2000-3000 TL’ye kadar mutfaklara ulaşabilirsiniz. Elbette ki daha pahlı modellere ulaşabilmek de mümkün haldedir. Çünkü mutfak ölçüleriniz bu konuda sizlere farklı fiyatlar çıkarabilecektir.

Metretül fiyatı

Mutfak modellerinde metretül fiyat üzerinden hesap alınmaktadır. Bu fiyatlar ise kapak modellerine ve yüzey malzemelerine göre şu şekilde belirlenmiştir. 2015 fiyatları ortalama olarak mutfak dolaplarında şu şekilde belirlenmiştir.

  • Suntalam kapak mutfak modeller: 300 TL
  • Mdf lam kapaklı mutfak dolapları: 350
  • Membran kapaklı mutfak dolapları 400
  • Akrilik kapaklı mutfak dolapları ise 500 TL metre fiyatı olarak belirlenmiştir.

 

sade Modern Mutfak Modelleri Modern Mutfak Modelleri mini Modern Mutfak Modelleri küçük Modern Mutfak Modelleri kırmızı Modern Mutfak Modelleri hazır Modern Mutfak Modelleri gri Modern Mutfak Modelleri dar Modern Mutfak Modelleri beyaz yeşil Modern Mutfak Modelleri

beyaz eskitme mutfak dolabı modelleri

beyaz eskitme mutfak dolabı modelleri

beyaz mutfak dekorasyonu

beyaz mutfak dekorasyonu

moden şık ve geniş mutfak modelleri

moden şık ve geniş mutfak modelleri

tek renk Modern Mutfak Modelleri yeni Mutfak Tasarımları yeni Mutfak Tasarımları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu