Mudo Lambader Modelleri

Mudo Lambader Modelleri
Rate this post

Mudo Lambader Modelleri

Mudo pek çok alanda ürünleri olan bir firmadır. Özellikle mobilya, bahçe mobilyaları, aksesuarlar, mutfak, banyo, ev tekstili ve aydınlatma alanında pek çok ürünü vardır. Farklı çizgisiyle Mudo tasarımda size istediğinizi verecek.

Farklı, Çok Farklı

Bambaşka tasarımları olan Mudo ev dekorasyonu konusunda bizler için çeşitli ürünler üretmiş ve lambaderlerle son derece şık şekiller sunmuş. Beacon lambader deniz feneri şeklinde tasarlanmış bir lambader olup 346 liradır. Özellikle sıradışı tasarımlara yönelenler, denizi çok ama çok sevenler için önerilen bir modeldir. Catro lambader ise 276 lira olup az yer kaplar ve görüntüsüyle odanızı daha hoş gösterir. Ayrıca aydınlatmada oldukça yeterlidir. Karışık görüntüsüyle Tori lambader ise hem şık hem de farklı. Ancak fiyat olarak da biraz üst seviyededir.

Zarafet

Sadece az yer kaplamasını değil aynı zamanda zarif bir görüntü sağlamasını istiyorsanız Ropo lambaderi de kullanabilirsiniz. Beyaz renk artık sizin için bir felsefe haline gelmişse Round lambader yalnızca zarif görünmeyecek felsefenize de hitap edecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu