Modern Hazır Mutfak Modelleri ile Şıklığı Evinizde Yaşayın

Modern Hazır Mutfak Modelleri ile Şıklığı Evinizde Yaşayın
Rate this post

Evinizde farklılık yaratabileceğiniz Hazır Mutfak Modellerine ait fiyatlar ve 2015 yılının en güzel modellerini derlediğimiz bu yazımızla sizlere fikir vermeye çalışacağız.   Son zamanlarda mutfak dolapları sektörü, her bölgede yaşadığı gelişimler ile müşterilerin ilgisini çekmiştir. Eski zamanlarda tek tip mutfak dolapları bulunmakta ve müşteriler bu konuda tercih yapmak zorunda bile kalmıyordu. Fakat artık günümüzde pek çok farklı mutfak dolabı, kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Bahsettiğimiz mutfak dolapları fiyatları ise, modele, renge, kapak türüne, kulp çeşitlerine ve ebatlara göre değişiklik göstermektedir.  Şimdi kısaca, hazır mutfak fiyatları kapsamında yer alan miktarlara göz atalım.

Fiyatlar

Bahsettiğimiz hazır mutfak fiyatları, dediğimiz gibi kullanılan malzeme ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 700-800 TL fiyatlar ile mutfak dolaplarına ulaşabilmek mümkündür. Bir kaç çeşit mutfak dolabı fiyatı hakkında bilgiler verelim.

Rüstik Meşe Beyaz Mutfak Dolabı

Bahsettiğimiz mutfağın özellikleri

  • Üst kapak yükseklik: 60 cm
  • Alt kapak yükseklik: 72 cm
  • Üst kapaklar beyaz, alt kapaklar rüstik meşe
  • 28 mm laminant tezgâh
  • Malamın kaplı yonga kapaklar ve gövde
  • 15 cm baza profili
  • 15 cm baza ayakları

Böyle bir mutfak dolabına ortalama olarak, 800 TL gibi bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Elbette ki bu fiyatlar her firmaya göre değişiklik gösterebilmektedir.

Laminant mutfak dolapları

Bahsettiğimiz mutfak dolapları arasında yer alan laminant mutfak dolapları, özelliklerine göre fiyatları değişebileceği gibi 270 cm alt ve üst dolap olarak 1500 TL gibi fiyatlar ile sizlerin olabilir. Bu konuda fiyat ve görsellere göz atarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

kaliteli Hazır Mutfak Fiyatları Hazır Mutfak Fiyatları güncel Hazır Mutfak Fiyatları dar Hazır Mutfak Fiyatları beyaz Hazır Mutfak Fiyatları 2016 Hazır Mutfak Fiyatları 2015 Hazır Mutfak Fiyatları yeni Hazır Mutfak Fiyatları tekzen Hazır Mutfak Fiyatları tek renk Hazır Mutfak Fiyatları küçük Hazır Mutfak Fiyatları koçtaş Hazır Mutfak Fiyatları kırmızı Hazır Mutfak Fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu