Leisure Ankastre Modelleri

Leisure Ankastre Modelleri
Rate this post

Leisure Ankastre Modelleri – Şık Ankastre Modelleri

Yeni trend Mutfakların vazgeçilmezi olan parçalardan biriside hiç kuşku yokki ankastre fırın ve mutfak modelleridir. Mutfaktaki Dekorasyona şık bir dokunuş yapan ankastre ürünleri  sıradan mutfakları bile birer tasarım harikasına dönüştürebilir.

Leisure Ankastre Modelleri bu konuda ciddi atılımlar yapmış ve kadınların kalbini kazanmış nadide bir ürün yelpazesinde ürünler geliştirmektedir. Leisure ülkemizde yeni yeni tanımaktadır.

Firma çok iddalı bir giriş yaparak;  Tüm dünyada yarattığı trendler ve tasarımlarla tanınan Patricia Urquiola’nın tasarladığı; ankastre fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi ve buzdolabından oluşan bu özel tasarım seri, en son teknolojiye stil katarak mutfakları özel ve prestijli bir yaşam alanı haline getiriyor.

Leusure Ankastre Ürünleri Nelerdir?

ANKASTRE OCAK

Mükemmel Uyum

Farklı tasarımlarıyla blok ya da kombine, siyah döküm ya da inoks renk seçenekleri sunan ankastre ocak; üstün teknolojik özellikleriyle mutfağınıza mükemmel uyum sağlıyor.

İç ve dış alevleri ayrı ayrı kontrol edilebilen özel tasarıma sahip hassas yanıcıları sayesinde, çikolata eritmekten yüksek güçte woklu pişirme yapmaya kadar geniş alternatifler sunuyor. Sönmeye karşı gaz emniyeti sistemi bulunan seride; 30 cm, 60 cm, 75 cm ve 90 cm genişliğinde blok tasarıma sahip ocaklar bulunuyor. 30 cm genişliğindeki ince döküm yüzeye sahip kombine ocaklar ise modüler kullanım kolaylığı sağlıyor.

ANKASTRE FIRIN

Benzersiz Tasarım

Tek parça desenli cam yüzeyli kapak tasarımı ile farklılaşan ankastre fırın; kapağa entegre kontrol paneli ve gizli tutamağı ile benzersiz bir tasarım ve multifonksiyonel seçenekleri ile üstün bir teknoloji sunuyor.

75 litrelik büyük iç hacme sahip ankastre fırın, 5 seviyede aynı anda pişirme özelliği ile geniş ailelere lezzetli ziyafetler hazırlama imkanı sağlıyor. Her açıdan rahatça görülebilen çok renkli TFT LCD dokunmatik ekran kullanım kolaylığı sağlıyor. Profesyonel şefler tarafından hazırlanmış menülerde yer alan tarifleri fotoğraflarla adım adım izleyerek; tariflere özel sıcaklık, zaman ve fonksiyonların doğrudan ayarlanması ile otomatik pişirme imkanı sunuyor.  Özel nano kaplama cam kapağı ise kolayca temizlenebiliyor.

DAVLUMBAZ

Günlük Kullanım Esnekliği

Minimalist ve fonksiyonel tasarıma sahip antrasit renkli davlumbaz; raf alanı ile ek kullanım imkanı sağlarken, yüksek havalandırma kapasitesi ile kullanım esnekliği yaratıyor.

60 cm ve 90 cm genişliğinde 2 modeli bulunan özgün tasarımlı, yüksek emiş gücüne sahip davlumbazda; kolay kullanım sağlayan dokunmatik sensörlü kullanıcı ara yüzü sayesinde 4 farklı kademe ayarı yapılabiliyor.

BULAŞIK MAKİNESİ

Göz Alıcı Şıklık

Son teknoloji tüm özelliklere sahip ankastre bulaşık makinesi, desenli siyah cam yüzeyi ile mutfaklara göz alıcı bir şıklık getiriyor.

Leisure Serisi Bulaşık Makinesi, dokunmatik LCD ekranlı kontrol paneli, esnek yerleşime uygun sepet tasarımı ve 13 kişilik yıkama kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza uygun 9 farklı program seçeneği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Otomatik bardak koruma sistemi ile bardaklarınızın ömrünü 20 kattan fazla uzatırken, kendini temizleyen filtre sistemi ile 1 yıla kadar filtre temizleme ihtiyacınızı erteliyor. Düşük enerji tüketimi ile çevreyi koruyor.

BUZDOLABI

Modern Tasarım

Desenli siyah cam yüzeyi ile modern bir tasarıma sahip olan ‘Yeni No-Frost’ sistemli kombi buzdolabı, en son teknolojiyi sunuyor.

Leisure Buzdolabı, dokunmatik elektronik kontrol paneli ile, soğutucu ve dondurucu bölmelerindeki her bölmenin sıcaklığını ayrı ayrı ayarlama imkanı sunuyor. Bağımsız fan kontrolünün sunduğu hassas soğutma teknolojisi ile yiyeceklerin daha uzun süre saklanmasını, ‘mavi ışık teknolojisi’ ile sebzelerin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Düşük enerji tüketimi ile gelecek nesilleri düşünüyor.

 


2 Comments on this post

  1. […] Leisure Ankastre Modelleri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu