Laminant Mutfak Tezgahı Fikirleri

Laminant Mutfak Tezgahı Fikirleri
Rate this post

Mutfaklarda Yeni Bir Bakış;  Laminat Tezgah

Laminat Mutfak Tezgahı Modelleri, Özellikler ve Fiyatları

Mutfaklarla ilgili dekorasyon fikirleri her geçen gün değişmekte ve yenilenmektedir. Hem şık hemde çağın gereksinimlerini mutfaklarında görmek isteyenleri ilgilendirebilecek olan Laminant Mutfak Tezgahları yanmayan ve çizilmeyen özellikleri ile yeni dekorasyon önerilerine açık olanlar için yeni bir soluk ve bakış açısıdır.

Bu yazımızda sizlere hem laminant mutfak tezgahlarını hemde bu tezgahların kullanıldığı yeni mutfak dolapları ve mutfak dekorasyonları örneklerini ve fikirlerini bulabileceksiniz.

Neden Laminat Mutfak Tezgahı Kullanmalıyım ?

Laminat tezgah üretilirken üre miktarı düşük tutulan yeşil yonga levhalar suya ve rutubete karşı çok dayanıklıdır.    Yüzey yapıştırmasında PVA bazlı tutkal kullanılmaktadır. Isıya dayanıklı olmayan contact tutkal kullanılmamaktadır. Tezgah alt ön kısmında poliüretan damlalık fitili kullanılmaktadır.Laminat tezgah alt yüzeyinde balans kağıt kullanılmaktadır.

Laminant Mutfak Tezgahı Fiyatları

Fiyat aralığı epey geniş sayılabilecek bir yelpazede olan laminat mutfak tezgahları bütçenize göre 400 TL ile 3.500 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

Laminat Mutfak Tezgahları Resim Galerisi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu