Kırmızı Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Kırmızı Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri
Rate this post

Kırmızı Beyaz Mutfak Dolapları, Kırmızı Beyaz Mutfak Dekorasyonu Fikirleri


                Ev dekorasyonunda modern çizgilerden yanaysanız kırmızı beyaz mutfak dolapları tercihiniz olabilir. Hanımların dekorasyon fikirlerinde canlı renkler ön plana çıktı. Bu hem enerji hem de modern bir görüntü sağlamaktadır. Mobilya firmalarının kataloglarında kırmızı beyaz mutfak dolabı modellerinin yeri ayrıdır.

Niçin Kırmızı Beyaz Mutfak Dolabı
                Kışkırtıcı, iştah açan, dikkat çekici bir renktir. Rengini ve enerjisini belli etmek isteyenler dekorasyonda bu renkleri kullanabilir. Modern bir çizgi yakalamak isteyenler için canlı kırmızı ve parlak beyaz mutfak dolabı iyi bir seçenektir. Siyah ve beyaz gibi kırmızı da klasikleşmiş renklerdendir. Hiçbir zaman eski model ve modası geçmiş renk olarak değerlendirilmez. Kırmızı beyaz mutfak dolapları modası geçmeyen dolaplardandır.

Kırmızı Beyaz mutfak Dolaplarında renk Uyumu
                Mutfağınız genişse şanslı hanımlardansınız demektir. Dekorasyon fikirlerinde istediğiniz rengi kullanma özgürlüğüne sahipsiniz demektir. Eğer dekorasyonda tercihiniz kırmızı beyaz mutfak dolabı ise geniş bir mutfağa sahipseniz kırmızı yoğunlukta olan bir dolap seçebilirsiniz. Dar mutfaklar içinse bunun tersine beyaz ağırlıklı bir dolap seçmelisiniz; çünkü açık renkler genişlik hissini artırır. Dolap kapaklarında bir kapak kırmızı bir kapak beyaz seçeneğini kullanabilirsiniz fakat kırmızı rengin alt kapaklarda , beyaz renginse üst kapaklarda olduğu modeller daha şık bir görüntü sağlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu