İstikbal Carmen Yemek Odası Modelleri

Rate this post

İstikbal Carmen Yemek Odası Modelleri

               MUTFAK SIRLARI İSTİKBALDE

İstikbal Mobilyanın 2014 yılı içinde tasarladığı en şık yemek odası modellerinden olan Carmen Yemek Odası Grupları tam bir konsept ile evinizi donatmaya ve ev dekorasyonunuza bir katkı sunmaya hazır.

Krem renginin güzelliğini ahşabın şıklığı ile harmanlayarak modern ve şık bir tasarım oluşturulmuş. Carmen Cam panel ve metalik rneklerdeki kulpları ile zerafeti sizlere sunuyor.

Carmen Yemek Odasının konseptini tamamlayan Tv Sehpası ve cam panelleri ile şahane bir ürün yelpazesine yelken açacaksınız..

 

Bir hanımın gününün yarısıdır, yemek yapmak, sofra kurmak, bulaşık yıkamak üstelik bunları yaparken de hiç şikayet etmezler. Bunca sorumluluğu büyük bir özveri ve başarı ile yapan hanımlara istikbalden minnet dolu bir hediye. Baş tacı hanımlar şimdi yemek odası takımları ile devam edecekler maratona.

Yalnız bu sever büyük bir fark olacak, yapılan yemeklerde ve kurulan sofralarda. Ne mi? Tabi ki istikbal şıklığı ve istikbal kalitesidir.

Mutlu hanımlar demek huzur dolu kahkaha dolu sofralar demek, huzur dolu sofralar huzurlu bir yaşam demek. Bütün bu sayılanları evinizde hissederek yaşamanın en kolay yolu tamda bu web adresinde, yani istikbal mobilyalarda.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu