Gündoğdu Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Gündoğdu Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları
3.3 (66.67%) 12 votes

Gündoğdu Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Gündoğdu Mobilya Yatak Odası ürünleri şık ve zarif tasarımlar ile göz doldurmaktadır. Evini yenilemek isteyen veya yeni evlenecek çiftler için uygun fiyat aralıklarında kaliteli ürünler sunan firma bir çok farklı konsept ve modelde Yatak odası ve diğer çeşitli ev mobilyalarını üretmektedir.

Yatak odasında istediğiniz renkleri bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka Gündoğdu mobilyanın ürünlerinide gezmelisiniz. Klasik Siyah ve beyaz ağırlıklı renklerden tutun hoş bir kahverengi ve beyazın şık uyumunu birleştiren modellere kadar geniş bir ürün kataloğunu sunmaktadır.

Gündoğdu Mobilya tarafından üretilen 2015 Yatak odası modelleri

Kuğu Avangarde Yatak Odası Modelleri

İnci Avangarde Yatak Odası Modelleri

Markiz Country Yatak Odası Modelleri

Rozella Yatak Odası Modelleridir.

Rozella Yatak Odası tamamen beyaz uygulamalı rengi, modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangarde tasarımı ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
* Rozella Yatak Odası birbirini tamamlayan figürlü krom kulpları, lükens ayakları, takımla uyumlu döşemeli başlığı ve gardırop kapaklarındaki figür işlemeleri ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
* Rozella Yatak Odası Takımı, görsel zenginliğinin yanında işlevselliği ve fonksiyonu da beraberinde sunan bir takımdır.
* Rozella Yatak Odası Takımı, ürünümüzün tüm kapak ve çekmecelerinde stoplama özelliği bulunmaktadır.
* Özellikle gardırop içlerindeki askı aparatlarında bulunan ve kapak açılınca sensörleri sayesinde kendiliğinden yanan led aydınlatmaları ve takımı bütünleyen şifonyer aynasının, oval kısmında bulunan led aydınlatmaları sayesinde ürüne fonksiyonellik katılmıştır.
* Rozella Yatak Odası Takımı 1 adet gardırop(sürgü kapaklı) 1 adet karyola veya başlık, 1 adet şifonyer, 2 adet komodinden oluşmaktadır.

Ensondekorsyonmodelleri.com olarak sizlerin evlerinin dekorasyonuna katkıda bulunabilmek ve sizlere dekorasyon ile ilgili fikirler sunabilmek için bir çok Yatak odası modelini bir arada bulabileceğiniz ve zevkle gezeceğiniz Bir resim galerisi hazırladık. Resim Galerimiz içerisinde Gündoğdu Mobilyanın Yatak odası modellerini bir arada görme ve karar verme fırsatınız olacak.

Gündoğdu Mobilyanın Yatak Odası Fiyatları için müşteri temsilcisi ile görüşerek fiyat alabilirsiniz.

 


1 Comments on this post

  1. […] Gündoğdu Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu