Gri Meşe Parke Modelleri

Gri Meşe Parke Modelleri
3 (60%) 1 vote

Gri Meşe Parke Modelleri, Meşe Rengi Parke Uygulamaları, Ev Dekorasyonu Modelleri, Parke Fikirleri

GRİ MEŞE PARKE

Gri renkte bir parkeyle birçok mobilyanızı uyumlu hale getirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda yoğun şekilde tercih edilen bir parke çeşididir gri meşe parkeler.

 Her Eve Gri Parke Fikri               

Evinizi canlı renklerle dekore etmeyi seviyorsanız gri meşe parkeler oldukça uyumlu olacaktır. Ya da evinizde otantik eşyalar mevcutsa, bu eşyalara biraz da çağdaş bir görünüm katıp evinizi modern bir ev yapacaktır. Gri meşe parkeler hemen hemen her renkle bir uyum içerisine girerler. Gri meşe parkeyi her odada kullanabilirsiniz.

Dekorasyon Önerileri

                Odalarınız ufaksa, açık gri parkeler evinizi daha havadar yapar. Evinize daha ferah bir his katar. Koyu gri parke kullanırsanız eviniz boğucu olabilir. Tam tersine eviniz geniş odalara sahipse koyu gri renkte parke döşetip açık ve koyu renklere sahip mobilyalarla çok güzel bir ev dekorasyonu yapmış olursunuz. Açık sarı, mavi, mor tonları gri renk parkeyle tasarım yapmakta oldukça kullanılır. Eğer sadelikten yanaysanız gri meşe parkeyi siyah ve beyaz mobilyalarla kombinleyebilirsiniz. Kullanacağınız gümüş rengi biblolarla tasarımınızı zenginleştirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu