Geniş Mutfak Dolabı Modelleri

Geniş Mutfak Dolabı Modelleri
Rate this post

Geniş Mutfak Dolabı Modelleri, Geniş Mutfaklar İçin Mutfak Dolabı Fikirleri

Geniş bir eve ya da geniş bir mutfağa sahipseniz ev dekorasyonu konusunda şanslısınız demektir; çünkü hanımların tercih olan geniş mutfak dolabını dekorasyon fikirlerinizin arasına katabilirsiniz.
Geniş Mutfak Dolabı Modelleri İçin İpuçları
                Dekorasyonda ilk göze çarpan renktir. O nedenle mutfağın rengine karar verirken mutfak dolaplarının önceliği büyüktür. Geniş mutfak dolaplarında koyu renkler tercih edilmeli ve zıttı olan bir renkle birleşim sağlanmalıdır. Bunu yaparken de yoğunluk koyu renkte olmalıdır. Açık renk dolaplar geniş görünümü artıracağı için boşluk hissi uyandırır. Dolap içi aydınlatmada led ışıklar kullanılmalıdır. Kullanılan dış malzemeyle iç malzeme kalitesi aynı olmalı, dolap açıldığında, kaliteli görünüm devam etmelidir. Ankastreler yerleştirilirken fırın göz hizasında olmalıdır.
Geniş Mutfak Dolabı Modellerinde Modern Çizgiler
                Dolapların kapakları kulpsuz olmalı, bas bırak ya da alttan açılma payı bırakılmalıdır. Mutfak dolapları kullanım açısından evde kullanılan tencere tava genişlikleri göz önüne alınarak planlanmalıdır. Ayrıca kileri olmayan evlerin dekorasyonu için  geniş mutfak dolabı modellerinde dolap, kiler görevini de görecek şekilde  olmalıdır. Çekmeceler geniş ve teleskopik raylı olmalıdır. Renk seçiminde ise sarı ve tonlarından uzak durulmalıdır. Dolapların kapakları renkli lakeden olursa daha da hoş bir görüntü oluşur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu