Geniş Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Geniş Mutfak Dekorasyonu Fikirleri
Rate this post

Geniş Mutfak Dekorasyonu Fikirleri, Geniş Mutfak Dekorasyonu

Geniş bir mutfağa sahip şanslı hanımlardansanız, ev dekorasyonu ile ilgili dekorasyon fikirlerinizi bu geniş mutfak dekorasyonunda uygulamanız çok kolaydır. Ancak geniş mutfaklar da iyi dekore edilmediğinde dağınık ve boş bir alan görüntüsü verebilir. Geniş mutfağı olan evler genelde geniş ve lüks evlerdir. O halde geniş mutfak dekorasyonunda da ihtiyaç olan fakat herkes sahip olamadığı için lüks sayılan ayrıntılar kullanılmalıdır. Ev dekorasyonu ortam ve maddi güç elverişliyse tam bir zevktir.

Geniş Mutfak Dekorasyonu İçin İpuçları
                Geniş bir mutfakta istediğiniz renk dolap kullanabilirsiniz. Geniş mutfak dekorasyonunda dolap renkleri istenilen koyulukta olabilir fakat tek renk yerine zıt renkler ya da birbirini okşayan renkler kullanmak, gereksiz bir geniş alan hissini kırar. Modern tarzda bir mutfak istiyorsanız sarının ve kahverenginin tonlarından uzak durmanız gerekir. Bunun yerine canlı renkleri tercih etmelisiniz. Dekorasyon fikirleriniz arasında mutlaka ada mutfak tipine yer vermelisiniz. Eğer tek renk dolap kullanmışsanız, masanın etrafındaki sandalyeleri renk renk kullanabilirsiniz. Bu, mutfağa neşe katar. Tavandan sarkan ışıklandırmalar da mutfağı daha modern ve ferah gösterir.

Geniş Mutfak Dekorasyonundaki Modern Dokunuşlar
                Aksesuar en önemli unsurdur. Ucuz ve basit aksesuarlardan kaçınmalısınız. Sese duyarlı mekanizmalar, tıklamayla açılan üniteler, teleskopik raylı çekmeceler, dolap içi raflar mutfağınıza güzellik ve zenginlik katacaktır. Ankastre setini de geniş mutfak dekorasyonunda oldukça geniş tutmalısınız. Ankastreleri birbirine yakın şekilde koyduğunuzda mutfak daha derli toplu görünecektir. Ayrıca, ankastre ocak ve davlumbazda camdan vazgeçmeyeceksiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu