Farklı Lambader Modelleri

Farklı Lambader Modelleri
Rate this post

Farklı Lambader Modelleri, Şahane Lambader Modelleri

Siz biraz farklı birisiniz öyle değil mi? Olağanın dışına çıkmayı seviyorsunuz ve diğer insanların isteklerine oranla sizinkiler daha sıradışı. İşte sizin evinizi süsleyecek lambaderleri sizlere açıklıyoruz. Tarzınızı yansıtmakta işinize çok yarayacak olan bu lambaderler tam size göre.

Farkınız Tarzınız

                Normal ölçütlerde olan lambaderler bellidir, metal veya ahşap ayaklara sahiplerdir ve üst kısımları genelde yuvarlaktır. Fakat biz sizlere sıradışı seçenekler sunuyoruz. Örneğin düşünen adam gövdesinin üstünde bir lambadere ne dersiniz? Veya metal ayağı olan ve yatağınıza uzanan, kitap okumanızı kolaylaştıran bir lambadere? Hayır siz biraz süsü seviyorsunuz, o halde çiçek figürleri bulunan metal ayaklı bir lambader tam sizlik. Siz daha modern çizgilerde bir şeyler arıyorsunuz, işte o zaman s şeklinde oyukları olan ve o oyuklarda aydınlatıcıları olan lambader sizi yansıtıyor. Daha mı otantik olsun istiyorsunuz? O zaman ayak kısmı çakıl taşları şeklinde tasarlanmış siyah lambaderi size önerebiliriz.

Loş Vakitler

Loş ve güzel ortamları yaratmakta size yardım edecek bu lambaderleri tabi ki daha aydınlık ortamlar için de tercih edebilirsiniz. Yaşam alanınızı nasıl şekillendirmek istediğinize bağlı olarak farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu