Evim Şahane Gergi Tavan Modelleri

Evim Şahane Gergi Tavan Modelleri
Rate this post

Evim Şahane Gergi Tavan Modelleri

Evim şahaneyi takip edenler bilirler bu aralar sıklıkla gergi tavan örneklerini uygulamaktalar. Ülkemizde genelde insanlar gergin tavan olarak isimlendirsede doğrusu gergi tavandır.  Evinizin estetiği için paha biçilemez bir değer kazandırabilecek küçük alanları bile çok ferah ve geniş mekanlar gibi göstermesi gergi tavanların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisidir.

Çiçekli gergi tavan modelleri veya gökyüzü görünümlü gergi tavan modelleri en çok tercih edilen modellerin başında gelsede bir çok farklı konseptte ürünler mevcuttur.

Evinizin Havasını Değiştirin

Evinizin ister oturma odası veya salonunu isterseniz yatak odanızı gergi tavan ile süsleyebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize ve bütçenize bağlıdır. Farklı ev dekorasyonu fikirleri arayanların mutlaka göz önüne alması gereken mimari açıdanda evinize değer katabilecek bu dekorasyon öğelerinden birisidir.

Nasıl bir tasarım yapacağınız tamamen sizin zevkinize ve hayal dünyanıza bağlıdır. Her ne kadar gergi tavan olarak adlanıdırılsada evinizin duvarlarındada bunu rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Daha fazla fikir edinebilmeniz için hazırladığımız Gergi Tavan Modelleri Resim Galerimizi incelenizi şiddetle öneririz.

 


1 Comments on this post

  1. evin havasını değiştirecek dekorasyonlar gerçektenden

    Yemezler Güzelim / Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu