En Güzel Ahşap Lambader Modelleri

En Güzel Ahşap Lambader Modelleri
1 (20%) 1 vote

En Güzel Ahşap Lambader Modelleri, Harika Lamboder Önerileri

Ahşap Lambader Modelleri

Lambader ayaklı lambalara verilen addır ve evlere oldukça estetik bir görüntü katan bir eşyadır. Evinizde ışığı nasıl kullanacağınızı en iyi siz bilirsiniz ancak özellikle loş ortam sevenler için ahşap lambaderler müthiş bir çözümdür. Ev dekorasyonunuzu tamamlamak için lambaderleri kullanmanız tavsiye edilir.

Loş ve Güzel Ortamlar

Son derece hoş ve güzel ortamlar yaratmak ahşap lambaderlerle çok çok kolay. Kitap okumayı seviyorsunuz diyelim, koltuğunuzun yanına lambaderi çekin, diğer ışıkları söndürün ve kitabınızı okumaya başlayın, oldukça rahat olacak ve siz de çok seveceksiniz. Ahşap ayakları olan bu lambaderlerin genelde üst kısmı yuvarlak, hatta tabiri caizse küçük bir davul gibi olur ve renkli bir görünümü vardır. Mobilyalarınıza uyum sağlasın istiyorsanız mobilyalarınızın renginde seçebilirsiniz. Ancak evinizi rengarenk görmek istiyorsanız elbette ki farklı renkler tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Dekorasyon Fikirleri

Lambaderinizi iki koltuğun arasına konumlandırmanız şık bir görüntü sağlayabilir. En çok tercih edilen yer ise evinizin köşeleridir. Fakat tabi ki evinizin tasarımına göre sizin en doğru  yeri seçmeniz daha kesin bir yoldur.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu