Dekoratif Ferforje Raf Modelleri

Dekoratif Ferforje Raf Modelleri
5 (100%) 1 vote

Evinizin Her Köşesinde Kullabileceğiniz Dekoratif Ferforje Raf Modelleri

Evinizin her köşesinde küçük dokunuşlar isterseniz son zamanlarda trend olan ferforje rafları ile bunu yapmanız mümkün. İster salonuzda kullanın ister mutfağınızda istersenizde banyonuzda kullanın. Salonunuzda kullanacaksanız küçük biblolarla veya küçük süs çiçekleriyle kullanırsanız evinize görsel  bir zenginlik  katabilirsiniz.

Ferforje dekoratif raflar hem şık hemde görsel açıdan evinize farklı bir hava katar. Ayrıca bu rafları uygun bir fiyata heryer de bulmanız münkün.

Dekoratif rafları odanızın dekorasyonuna göre istediğiniz renkelerde bulabilirsiniz. Eğer istediğiniz renklerde bulamazsanız burada yapmanız gereken kendi el becerinizi işin içine katarak istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Bu sayede sizde eğlenerek güzel zaman geçirmiş olursunuz.

Sizlere fikir vermek adına sayfamızda birkaç modele görsellerimizde  yer verdik. İstediği rengi bulamayanlar ise kolay gelsin 🙂

ferforje-mutfak-raf-modelleri dekoratif-ferforje-raf-modelleri ferforje-mumluk-modelleri ferforje-kitaplik-raf-modelleri iskelet-ferforje-raf-modelleri dekoratif-banyo-raf-modeli ikea-ferforje-raf-modeli-siyah beyaz-ferforje-raf-modeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu