Dar Mutfak Modelleri

Dar Mutfak Modelleri
4 (80%) 2 votes

En Güzel Dar Mutfak Modelleri, Dar Mutfak Dekorasyonları, Şık Dar Mutfak Tasarımları, Dar Mutfaklarda Dekorasyon Fikirleri

Dar alanlarda dekorasyon fikirleri oldukça sınırlıdır. Ev dekorasyonuna karar vermişseniz ve dekorasyon fikirlerinizde mutfak dekorasyonu da varsa mutfağın genişliğine göre dekorasyon yapmak gerekir. Dar mutfak modelleri iyi bir dekorasyonla kullanışlı bir hale getirilebilir.

Dar Mutfak Modelleri İçin İpuçları


Dar mutfak modelleri
nde standart tezgâhlar yerine U tipi veya L tipi tezgâh yaptırmak alanı genişletir. Tezgâhın mutfağın uzun duvarına denk getirilmesi kullanım rahatlığı sağladığı gibi dolabın daha geniş olmasına fırsat verir. En önemlisi de ışığı iyi ayarlamaktır. Masa, beyaz eşya ya da mutfak dolapları ışığın önünü kesmeyecek şekilde yerleştirilmelidir. Ada tipi mutfak sevseniz bile dar mutfak modellerinde bunu kullanmak gibi bir dekorasyon fikrine sıcak bakmamalısınız.

Dar Mutfak Modellerinde Renk Seçimi
                Renk zevki herkese göre değişse de ev dekorasyonundakirenk seçiminde evin darlığı ve genişliği neredeyse rengi belirleyici durumdadır. Dar mutfak modellerinde alanın rahat kullanımı kadar ferah görünmesi de önemlidir. Bu ferahlığı açık renklerle sağlamak mümkündür. Dekorasyonda dolap rengi açık bir renk olmalı, duvarlar da açık renk ise yer döşemesi bir veya birkaç ton koyu olmalı ki boğucu bir sadelik olmasın. Sadeliği esas alan açık renk bir mutfakta yerdeki bir halı, duvardaki bir tablo ya da bir aksesuar canlı renklerde seçilmelidir. Mutfağınız dar olsa da unutmamak gerekir ki gönüllerin sığdığı yere herkes sığar.

 


1 Comments on this post

  1. […] En Güzel Dar Mutfak Modelleri, Dar Mutfak Dekorasyonları, Şık Dar Mutfak Tasarımları, Dar Mutfaklarda Dekorasyon Fikirleri Dar alanlarda …  […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu