Dar Mutfak Dolabı Modelleri

Dar Mutfak Dolabı Modelleri
4.3 (85%) 4 votes

                          Dar Mutfak Dolabı Modelleri

Küçük şehirlerde evler genişlerken büyük şehirlerde gittikçe küçülmektedir. Hanımların vazgeçilmezi mutfaklar da evin metrekaresine göre küçülmektedir. Hanımlar bu durumda yeni dekorasyon fikirleri geliştirirken dar mutfak dolabı modelleri de bu tip mutfaklar düşünülerek, sürekli yenilenmekte; daha modern bir hal almaktadır.

Mutfak Dekorasyonunda İp Uçları
Ev dekorasyonu
ciddi bir iştir. Dekorasyon yaparken sıkıcı bir ortam oluşmaması için dar mutfaklarda ışığın geliş yerine dikkat etmek gerekir. Pencerelerden gelen ışık, eşya veya dolap kapaklarıyla engellenmemelidir. Açık renk boyalar daha geniş bir görüntü hissettireceği için boyada açık renkler tercih edilmelidir.

Dar Mutfak Dolabı Modelleri Nasıl olmalıdır?
                Mutfak evyesinin pencere önünde olması iyi bir dekorasyon şeklidir. Yerden tasarruf ve ferahlık sağlar. Dolapların yerleşiminde mutfak duvarının uzun tarafı tercih edilmelidir. Düz dolap ya da tezgah yerine yuvarlak hatlı dolaplar ve tezgahlar kullanımda genişlik sağlayacağı için dekorasyon modelleri arasında alternatif olarak düşünülmelidir.
Gömme dolap yapma imkanı varsa bu dar mutfak dolabı modellerinin sürgülü kapaklısı tercih edilmelidir.
                Dekorasyon fikirlerinin mutfağı yapacak ustayla görüşülmesi, onun da önerilerinin alınması faydalı olur. Mutfağınız dar ve kare ise L tipi tezgah yaptırmak akıllıca bir seçenektir. Ayrıca U tipi tezgahlar da dar mutfak dekorasyonunda yerden tasarruf sağlar.
Mutfaktaki her alanın değerlendirilmesi açısından dar mutfak dolabı modelleri İçerisinden çekmece ve dolap içleri fonksiyonel olan modüler sistem dolaplar tercih edilmelidir. Mutfağın dar olması güzel dekorasyon fikirleri olan ve bunu uygulayabilen hanımlar için hiç dert değildir.

Dar Mutfak Dolabı Modelleri

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu