Beyaz Meşe Renkli Parke Modelleri

Beyaz Meşe Renkli Parke Modelleri
Rate this post

BEYAZ MEŞE PARKE MODELLERİ             

İnsanlar daha çok havadar evleri tercih ederler. Evdeyken kimse içinin sıkılmasını istemez. Hele bir de evimiz ufaksa açık renk mobilyalar tercihimiz olur

Beyaz Meşe Parke Ve Ev Tasarımı

                Ev dekorasyonunda açık renkleri kullanarak evimize hem zengin, temiz bir görünüm veririz hem de odalarımız daha büyük bir görünüme bürünürler. Günümüzde parke kullanımı, kullanımının pratik olmasıyla oldukça yaygınlaşmıştır. Beyaz meşe parke kullanarak yukarıda saydığımız özellikleri evilerinizde yakalayabilirsiniz. Beyaz meşe parkelerin parlak görünümlü, mat, düz, çizgili gibi modelleri mevcuttur. Mobilyanıza göre kombin yapabilirsiniz.

Kullanım Önerileri        

                Beyaza her renk uyduğu için evinizi hoşunuza giden renklerle dekore etmede beyaz meşe parke en uyumlu parke rengi olacaktır. Duvarlarınızı yeşil, mor gibi renklere boyayıp, gri tonlarda mobilya ve rengarenk süs eşyalarıyla kombin yaparak ferah, zengin bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Parkenizi alırken özelliklerine çok dikkat etmelisiniz. Evinizde su bazlı, ısı yalıtımlı parke kullanmanızı öneririz. Mobilyalarınızı hareket ettirirken parkenizi çizmeyiniz. Mobilyaları kaldırıp yerini değiştirin.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu