Banyo Tasarım Fikirleri

Banyo Tasarım Fikirleri
Rate this post

                            Banyo Tasarım Fikirleri, Evim Şahane Banyo Modelleri

Ev dekorasyonunda banyo dekorasyonunun da yeri büyüktür. Dekorasyon fikirleri kişiye göre çeşitlilik gösterse de banyo tasarım fikirlerinde esas olan alanın geniş veya dar olmasıdır. Buna göre renk seçimi, mobilya seçimi ve fayanslar şekillenir.

Banyo Tasarımında Klasik Çizgiler
                Banyo dekorasyonunda klasik çizgiler kullanmak isterseniz öncelikle mobilyalarınızı buna göre seçmeniz gerekir. Dekorasyonda mobilya seçimi, banyo dekorasyonundaki diğer unsurları şekillendirir Banyonun zemininde kullanılacak olan mermer ise elde etmek istediğiniz klasik görüntüyü pekiştirir. Duvarda kullanılacak fayansların seçimi de mobilya ve küvete uygun seçilirse bütünlük sağlanmış olur.

Banyo Tasarımında Modern Çizgiler

Banyolarda renk seçimi önemlidir. Modern bir çizgi yakalamak istiyorsanız canlı renkleri tercih etmelisiniz. Sadelik de modern bir görüntü verebilir. Bu durumda tek renk kullanmak en güzelidir. Ayrıca zıt renkler yerine birbirini okşayan renkler de ağır ve modern bir hava verebilir. Modern kesimli bir ayna ,modern çizgilerle hazırlanmış bir jakuzi, modüler mobilyalar, beğeniye göre seçilen bir lavabo, banyo tasarım fikirlerinde modern bir çizgi yakalar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu