3 Boyutlu Halı Modelleri

3 Boyutlu Halı Modelleri
Rate this post

3d  Halı Modelleri – Evinizin Her Köşesi İçin Üç Boyutlu Halı Modelleri

Devamlı gelişen teknoloji ev eşyalarımız üzerinde de bayağı bir etkili oldu. Özellikle dekorasyon fikirleri isteyen kişilerimiz için 3 boyutlu halılar ilk önerimiz oluyor.

 Ev dekorasyon modelleri sıralamasında en çok sevilen halı tarzı olan 3 boyutlu halı modelleri oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Yan ve perspektif bakıldığı zaman, farklı açılar denk düştüğünde bizlere 3 boyutlu olarak yansıtılan bu halılar özel olarak tasarlanmakla beraber, tüm kullanıcıların da ufkunu açıyor! Bu tasarım harikası halılar ise baştan aşağı görüntüleri ile bizlere keyifli dakikalar yaşatıyor! Evimizde ki diğer eşyalar ile de kısa süre de uyum haline dönüşebilen bu halı türleri renk ve desen farklılıklarına göre de tasarlanmakla beraber, dilerseniz özel olarak da sipariş edebileceğiniz bir ürün!

 Halının tam orta da olduğunu düşündüğümüz zaman evin merkezi konumunda büyük görev üstlenen bu parça, bizlere de her daim kolaylık sağlayacak ve basit tasarım türleri ile beraber de keyif dolu anlar yaşatacak! Dekorasyon fikirleri konumuz da sizlere 3d halı modellerini tanıttık.


2 Comments on this post

 1. Merhabalar

  sizinle nasil iletisime gecebilirim.

  saygilarimla

  Gentian / Cevapla
  • Eğer satın alma ile ilgili bir bilgi istiyorsanız malesef bizim satışımız yoktur. Tamamen tanıtımlar yapmaktayız. Diğer herhangi bir konuda iletişimde bulunmak istiyorsanız mail adresimizden yazabilirsiniz.

   halitvuran / (in reply to Gentian) Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu