3 Boyutlu Banyo Modelleri

3 Boyutlu Banyo Modelleri
Rate this post

3d Banyo dekorasyonu (3d bathroom models )güzel yapıldığında ve uygun bir tema yakalandığında harika sonuçlar meydana getirir. 3 Boyutlu bir banyoda deniz temalı öğeler sıklıkla kullanılsada bir çok farklı kombinasyonu yapmak mümkündür. Gökyüzünün maviliğini çok hoş bir şekilde banyonuzun duvarında kullanacağınız seramiklere uygulayabilirsiniz.  Banyonuzun zemininde kullanacağınız 3 boyut örneklerini ise çok fazlalaştırmanız mümkündür. Bunların başında Deniz altı yaşamı veya balıklar gelmektedir. Ama yeşilin güzel bir tonunu yakalayarak yosunvari bir su altı resmini çok güzel bir şekilde 3 boyutlu olarak banyonuza uygulayabilirsiniz.

3 Boyutlu Banyo Modellerinde kullanacağınız malzemelerden çok dikkat etmeniz gereken bu işi yapacak olan ustanın marifetidir. Yetenekli bir elde harika sonuçlar ortaya çıkaracak olan bir malzeme kötü bir ustada bir facia doğurabilir.

Ensondekorasyonmodelleri.com olarak daha önce bir çok banyo dekorasyonu konusu işlemiştik. Ama 3 boyutlu banyo modelleri konusuna ilk defa giriyoruz. Resim galerimizde zevkinize göre bir banyo dekorasyon örneği bulacağınızdan eminiz

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu