2014 şık Ebeveyn Banyo Tasarımları

2014 şık Ebeveyn Banyo Tasarımları
Rate this post

2014 şık Ebeveyn Banyo Tasarımları

Birkaç yıl önce ebeveyn banyosu bulunan evler lüks kabul ediliyor ve bu banyolara, yatak odalarından kapısı olan,1 metrekare gibi küçük bir alan ayrılıyordu. Şimdi ise ebeveyn banyoları evlerin olmazsa olmazları arasına girdi ve alanı nerdeyse banyo kadar genişledi. 2014 şık ebeveyn banyo tasarımları kataloglardaki yerini aldı.

Ebeveyn Banyosuna Modern Dokunuşlar
                Ev dekorasyonunda dekorasyon için kullanılacak alanın genişliği çok önemlidir. Alan genişse seçenek sayısı da çoktur. Günümüzde ebeveyn banyolarında en çok kullanılan dekorasyon malzemesi camdır. 2014 şık ebeveyn banyosu tasarımlarında yatak odasının bir bölümünde yer alan banyonun kapısı camdan yapılmakta ve bir panjurla kapatılarak şık bir görüntü sağlanmaktadır. Bu banyolar yarım kapı şeklinde ayrılmışsa işiniz kolaydır fakat cam bölme şeklindeyse banyoda kullanılan gerçek taşların yatak odası dekorasyonuyla uyum içinde olması gerekmektedir.

Ebeveyn Banyosunda Neler Olmalıdır?
                Küvet ve jakuziler dekorasyon fikirlerinin vazgeçilmezleridir. Modern evlerde jakuziler yatak odasının ortasına kadar gelmiştir. Hatta bazı modellerde araya bölme koyma gereği bile görülmemektedir.
Banyodaki lavabolar iki kişinin aynı anda kullanacağı çiftli lavabolar olmalı ve aydınlatması iyi yapılmalıdır.  Ayna ise ayrı ayrı izlenimi verecek iki ayna şeklinde yerleştirilmelidir.2014 şık ebeveyn banyosu tasarımları  deyim yerindeyse banyo ve yatak odasını birleştirmiştir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu