2014 Şahane Parke Modelleri

2014 Şahane Parke Modelleri
Rate this post

2014 Şahane Parke Modelleri, En Güzel Yer Döşemesi Fikirleri

  2014 PARKE MODELLERİ

                Parkeler döşenmesi kolay, evimize çarpıcılık katan basit bir o kadar da sıra dışı ortamlar yaratan bir yer döşeme ürünüdür.

 Parke Modelleri

                Evlere yapılan tasarımların gelişmesiyle ve parkeye olan rağbetin artmasıyla her gün daha çeşitli parkeler üretilmektedir. Kullanımının pratik olması ve su geçirmeme, ısı yalıtımı yapma gibi özelliklerinin olması parkeleri daha çok tercih ettirirken, bu tercihlerle modelleri de artmıştır. Her sezon o sezonun modasına uygun parke modelleri çıkmaktadır. Bu sezon daha çok kahve ve gri tonları tercih edilmektedir. Bunun sebebi  bu tonların her renkle kolayca bir ahenk sağlayabilmesidir.

Parke Modelleri ve Tasarım Önerileri

                Dediğimiz gibi 2014 parke modelleri gri ve kahve tonlarına sahip parkelerdir. Bu parkelerle seçtiğiniz mobilyalar arasında zıtlık oluşturursanız eviniz daha da göz alıcı olacaktır. Evinizde klasikliği seviyorsanız kahve tonlarında parke kullanmalısınız. Daha modern bir görünüm elde etmek içinse gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Parkenize uygun mobilyalarla evinizde şahaneler yaratabilirsiniz. Parke modellerini görmek için firmaların kataloglarını inceleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu