2014 Bellona Yatak Odası Modelleri

2014 Bellona Yatak Odası Modelleri
Rate this post

2014 Bellona Yatak Odası Modelleri

PARLAK FİKİRLER

Ev dekorasyonu dendiğinde özellikle hanımların gözleri parlar.

Ev dekorasyonunun etiketi olan her ürettiği ürünle hanımların gönüllerinde taht kuran bellona bu yılda gönüllerdeki yerini koruyacak kalitede ve şıklıkta ürünler piyasaya sunmuştur.

Baharın her rengini üzerinde taşıyan yatak odası takımları görülmeye değer.

Evlerin en çok kullanılan alanlarından bir tanesi olan ve görünümünün çok daha elit, iç açıcı olması gereken oturma odalarına en çok yakışacak olan yine bellonanın birbirinden şık oturma guruplarına uygun olan Yatak odası takımlarıdır.

Birbiri ile uyumlu Dış kaplaması deriden olan ve yüzey kumaşlarının tamamı cıvıl cıvıl olan oturma gurupları, oturma odanızı olduğundan daha da aydınlık ve ışıltılı gösterecektir.

Kalitede öncü kampanyalarda bir numara elbette ki bellona.


1 Comments on this post

  1. Bellonadan 3.bin kfcsfcr Tl. vererek bir oumrta grubu aldım(Konya Yfccesaray-Bellona Are7elikten) Ancak tekli koltuğun bir ayağı diğerlerinden 1 cm.kısa e7ıktı ve sallanıyordu.Sonue7ta Are7eliğe durumu ilettik .Onlarda servisi yf6nlendirdiler.Sonue7ta koltuk evden alındı ve 17 gfcn sonra tamirden geldi(Bugfcn) ..ancak ilk gittiği şekilde değil tabi Olduke7a kirli bir şekilde ambalajlanıp deve tfcyfc olan rengi olduke7a kararmış bir şekilde getirilip bırakılmış.Ben işte olduğum ie7in gf6rmedim.(Bu durumu Evden aradılar ve sf6ylediler) koltuğu Getiren arkadaşları aradım onlarda silsinler sabunlu suyla eğer e7ıkmazsa haber verin dediler.Bende bunun fczerine 2510010 nolu bellonanın servisini arayıp durumu ilettim.Telefonu ae7an bayana Evi bir arayın koltuk ile ilgili durum ne bir sorun dedim.Oradaki bayan da hanımınız burayı arasın diyerek telefon numarasını tekrarladı..Kısaca ilgilendiler mi ilgilenmediler mi yorum sizlere ait ancak ben yinede bu fcrfcnfc alırken servis f6ncesi ve servis sonrasını iyi bir değerlendirin derim saygılar

    Chance / Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu