Yeni Moda Zebra Stor Perde Modelleri

Yeni Moda Zebra Stor
2 (40%) 1 vote

Yeni Moda Zebra Stor Perde Modelleri –

Zebra perdelerden sonra yakalanan bu geniş satış kitlesi, bu parçanın daha farklı alternatifler üretmesine de sebep oldu. bu yüzden ev veya işyeri dekorasyonu düşünen dostlarımız bu perde türlerine de önem verdi.

 Zebra model perdeler ince bir katman üzerine zebra çizgileri gibi ara ara atılan bazı kalın perde parçaları ile tasarlanmaktadır. Bu nedenle de adı zebra perdeleri olarak bilinir. Özellikle işyeri tasarımları için bir harikadır. Bunun yanı sıra da evin ara bölümlerine yerleştirildiği zaman sizlere şık bir görüntü sağlar. Yan kısımda ki zinciri ile yükseltilip, alçaltılma konumları mevcuttur. Bu parçaları da uyum haline sokarken aralarında ki farklılıkları bu şekilde seçmek büyük önem taşıyacaktır.

  için Yeni Moda Zebra Stor Perde Modelleri ana cam yerine, ara camlara konumlandırılması ile beraber harika bir tasarım haline dönüştürüleceğinden ötürü parçaları da bu şekilde seçerek hareket etmenizi öneriyoruz. Böylelikle her şey sizler için çok daha basit bir hale dönüşecektir. En doğru seçimi yapabilmek adına böyle bir parça seçimine yönelmelisiniz.

 İndir Banyo Dekorasyonu Bebek Ürünleri