Yeni Moda Banyo Tasarımları

Rate this post

                         moda

Banyolar da ev dekorasyonunda öncelik kazanan bölümler arasına girdi. Tıpkı bir yaşam alanı gibi düzenlenen banyolar, dekorasyon arasındaki yerini sağlamlaştırdı. birbirinden güzel örneklerle kataloglarda yerini aldı

Yeni Moda  Banyo Tasarımlarında Renkler
Yeni moda banyo tasarımları
nda kırmızı ön plana çıkmış durumdadır. Özellikle geniş mutfaklarda cazibenin rengi kırmızı hem tek başına hem de beyaz veya siyah uyumuyla kullanılmaktadır. Banyo dolaplarında özellikle tercih edilen ray dolapların ana gövdesi açık tonda yapılırken kapaklarda yine koyu renkler tercih edilmektedir. Dar banyolarda kullanılan açık renk fayanslar geniş bir banyo hissi uyandırmaktadır.

Yeni moda Banyo Düzenlemesi

Banyolarda dekorasyon yapılırken duvarların rengini küvetin dış yüzeyinde kullanmak güzel bir görünüm sağlıyor. Uzun banyolarda duvarın uzun kısmının birine dolaplar yapılırken diğer de duvar da ayna ve lavaboyla süsleniyor. Küvet banyonun dar kısmına yerleştirilerek diğer alanların daha rahat kullanılması amaçlanıyor. Yeni moda banyo tasarımlarında banyo mobilyaları sadece dolapla sınırlı kalmıyor ve makyaj için tuvalet aynalarına yer veriliyor. Aydınlatma da loş ama sıcak bir ortam hazırlayacak şekilde düzenleniyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


İndir Banyo Dekorasyonu Bebek Ürünleri