Konfor Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Konfor Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Konfor Mobilyanın tasarımlarını ve şıklığını evinizde yaşayabilmeniz için konsept ayrımı yapmadan genel anlamda sizlere KonFor mobilya oturma grubu modellerini tanıtmaya çalışacağız.

Rahatlığın ve estetiğin birleştiği ürünlerden olan Konfor Mobilya Oturma Grupları farklı renk ve desenlerde üretilen bir çok farklı ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

En şık ve modern evlerde bile sırıtmadan şıklığınıza şıklık katarak rahat bir ortam yaratabileceksiniz.

Koltuk takımlarının rahatlığını ve konforunu evinizin oturma odasında veya salonunda yaşamak için farklı renklerde seçenekleri bulunan ürün grubundan zevkinize en çok uyanı tercih edebilirsiniz.

Tekli koltuklar veya ikil, üçlü koltukların yanı sıra köşe takımları ve yan aksesuarları ile bir bütünlük arz eden bir çok ürün grubundan istediğiniz alabilir ve modern ve şahane bir eve sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda eğerki mobilya değişikliği gibi bir fikir sahibi iseniz mutlaka konfor mobilyanın ürünlerini inceleyin.

Zengin ürün içeriğinden mutlaka zevkinize uygun bir konsept bulabileceğinize eminiz.

Konfor Mobilyanın oturma grubu modellerini içeren resim galerimizi ziyaret ederek bir fikir sahibi olabiliriniz.

Ev Dekorasyonunuzun en güzel zevklerle bezenebilmesini dileriz.

 


2 Comments on this post

 1. […] Konfor Mobilya Oturma Grubu Modelleri Konfor Mobilyanın 2014 tasarımlarını ve şıklığını evinizde yaşayabilmeniz için konsept ayrımı …  […]

 2. Sayın Hanımlar ve Beyler,

  annem 03.06.2016 tarihinde, Çandarlı Karataş Mobilya’ dan 700 TL değerinde bir Çizgi/Konfor Missi Maxi Kanepe almış.
  2 ay sonra Kanepe “kırılmış”. Annem 72 yaşında ve 66 kg. Firmanızı temsil eden Karataş Mobilya, annemin yaşından dolayı olsa, kötü niyet gösterip kendisi ile ilgilenmemiş.
  Çandarlı’ ya gelince Karataş Mobilya ile görüştüm. Kimse ilgilenmiyor. Satış sonrası hizmet yok. Her şey parayı alana kadar.
  Benim zorlamamla Karataş Mobilya’ dan iki kişi geldi ve Kanepenin “onların ifadesi ile dağıldığını”, bunun bir fabrikasyon hatası olduğunu, buna göre bir rapor tutup Karataş Mobilya ve İzmir’ e göndereceklerini söylediler.
  Konfor ve Çizgi Mobilyanın iletişim Formundan bunları sizlere aktarınca, Bayramdan önce Körfez Bölge Müdürlüğünden olduğunu söyleyen Özgür Bey aradı. Ömrümde müşteri’ ye bu kadar kötü davranan, agresif, kaba, empati kuramayan, müşteri ile konuşurken yemek yiyen bir çalışan görmedim!!!
  Çözüm bulmak yerine bana, “mahkemeye git” dedi.
  Onun önerisi ile konu Tüketici Hakem Heyetinde. Savunmanız da “değişim” önermişsiniz.
  Ürünlerinize ve Firmanıza kesinlikle bir güvenimiz kalmadı.
  Bizim ve Firmanız için en iyisi, bu kötü reklamın, telefon görüşmelerinin basın-yayın, internete yansımadan, mahkemelik olmadan, derhal 700 TL’ nin hesabımıza havale edilmesidir.
  Aylardır kırık kanepe burada. ARTIK YETER.

  Hakan

  Hakan / Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu