İstikbal Toronto Koltuk Takımı Modelleri

Rate this post

Toronto Koltuk Takımı

Toronto koltuk takımı, İstikbal Mobilya’nın bu sene çıkarmış olduğu yeni bir üründür ve tasarımıyla oldukça göz doldurur. Kahverengi rengiyle de bu rengi sevenleri kendine çekecek olan bu koltuk takımı yalnızca tasarım olarak değil marifetleriyle tasarım konusunda bir yenilik yaratmış. Bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet de tekli koltuğu olan koltuk takımını oldukça beğeneceksiniz.

                Kahverenginin oldukça güzel bir tonu seçilmiş olan bu koltuk takımında ilk göze çarpan koltukların otobüs koltuklarında olduğu gibi başınızı yaslayacağınız kısmının biraz çıkıntılı ve son derece rahat tasarlanmış olması. Ev dekorasyonunuzu tamamlayacak olan bu koltuk takımının tekli koltuğu aynı zamanda sallanabilen bir koltuk.  Ancak tek hüneri bu değil, aynı zamanda koltuktan öne doğru uzayan bir parça çıkıyor ve bu da koltukta günün yorgunluğunu atarak, dilerseniz televizyon izleyerek dinlenmenizi sağlıyor. İkili ve üçlü koltuklarında da aynı özelliği olan bu koltuk takımında her şey sizin rahatlığınız için tasarlanmış.

Bebeğiniz Bile Düşünülmüş!

İkili koltuğun orta kısmında küçük bir bölüm daha var ki bebeğinizi aranızda oturtmanız için çok ideal. Dilerse o bile ayaklarını uzatarak, yatarak keyif yapabilir. Eğer bebeğiniz yoksa bu kısmı sehpa gibi de değerlendirebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu