İstikbal Pasific Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal Pasific
4.9 (97.89%) 19 votes

Pasific Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya’nın en rahat ürünlerinden biriyle, Pasific koltuk takımıyla karşı karşıyasınız. Koyu kahverengi, açık kahverengi ve koyu krem renk seçenekleriyle evinize en çok yakışacak olanı seçme sizin elinizde. Sadece bir İstikbal mağazasına gidin veya internetten istediklerinize bakın.

Tasarımın Şıklığı

Evinizi dekore etmekte size son derece yardımcı olacak bu takım size müthiş bir rahatlığı da yaşama şansı verecek. Modern tasarımıyla evinizi son derece şık ve modern gösterecek olan bu takım bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet de tekli koltuktan oluşur ve tamamen sizin rahatlığınızı düşünmüştür.

Dekorasyon Modelleri

                Tekli ve üçlü koltukların alt kısmında bir parça bulunur ve onu çektiğinizde açılır, ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir bölüm haline gelir. Televizyon izlerken, otururken, kitap okurken son derece dinlenebileceğiniz bir alan oluşur. Konfor temasını koltukların her tarafında hissedebilirsiniz, sizi dinlendirmek, sizi rahat ettirmek için var olan İstikbal Mobilya böyle ürünler tasarlayarak sizleri hep daha ileriye götürecek ve evinizi yıllardır olduğu gibi süslemeye devam edecek.

 


1 Comments on this post

  1. […] İstikbal Pasific Koltuk Takımı Modelleri Pasific Koltuk Takımı İstikbal Mobilya'nın en rahat ürünlerinden biriyle, Pasific koltuk takımıyla …  […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu