İstikbal Cenova Koltuk Takımı Modelleri

Rate this post

İstikbal Cenova Koltuk Takımı Modelleri

Cenova koltuk takımı bu senenin en yeni ürünlerinden biri ve tabi ki İstikbal Mobilya’ya ait bir tasarımDIR. Son derece konforlu görünen bu takımda bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet de tekli koltuk bulunmakta ve ev dekorasyonunuz için harika bir fikir vermekte.

Dekorasyon Modelleri

Sen derece rahat olan Cenova koltuk takımının 2 farklı rengi bulunmaktadır: krem ve kahverengi. Evinizin dekorasyonunda hangi renkleri kullanmak istediğinize göre 2 farklı renkten birini seçip dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Sırtınızı yasladığınız kısmı gerçek, oturduğunuz kısım suni deriden üretilmiştir. Eviniz modern çizgiler taşıyorsa, klasik tasarımlardan sıkıldıysanız Cenova koltuk takımı size son derece güzel bir fikir verebilir.

Dekorasyon

Mobilyaların biraz büyük oluşu sebebiyle geniş alanlarda kullanılmasını öneririz. Ayrıca bir orta sehpa yardımıyla bu güzel koltuk takımınızı tamamlayabilir, dostlarınızla konforun en son noktasını yaşayabilirsiniz. Eşinizle bir kahve yudumlamanın hiç bu kadar keyifli olduğunu görmediniz. Koltukları ortada bir yuvarlak oluşacak şekilde konumlandırmanız hem daha samimi bir ortam yaratacak hem de daha şık bir görüntü sağlayacaktır.


1 Comments on this post

  1. […] İstikbal Cenova Koltuk Takımı Modelleri Cenova koltuk takımı bu senenin en yeni ürünlerinden biri ve tabi ki İstikbal Mobilya'ya ait bir …  […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu