Filli Boya Açık Şampanya Rengi üzerine Dekorasyon Fikirleri

Filli Boya Açık Şampanya Rengi üzerine Dekorasyon Fikirleri

2015’in moda renklerinden birisi olan filli boya açık şampanya rengi günümüzde fazlası ile tercih edilmeye başladı. pek çok bayan da evine bir kreasyon yaratacağı zaman şampanya rengini düşünüyor ve buna uygun araştırmalar yapıyor.

 Şampanya rengi olan duvarlarınıza uyumlu gidebilecek en iyi koltuk rengi her zaman krem olmuştur. Krem rengi bir koltuk ile beraber şampanya rengi duvarı doğru kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra da yine aynı tonlara yakın tercih edilmiş diğer aksesuarlar, sehpalar, masalar, sandalyeler, avizeler ve aklınıza gelebilecek her türlü detayı da aynı tondan yakalayabilirsiniz. Zira şampanya rengi koyu ve ana renklere iyi gitmezken, çeşitli sempatik renkler ile her zaman iyi bir uyum haline girebiliyor. Bu yüzden tercihinizi yaparken doğru parçaları kullanmaya özen gösterin.

 Seçimlerinizin tamamen mantıklı olabilmesi adına da iyi araştırmalar yapmanızı öneriyoruz. Özellikle böyle iddialı bir renkte, iyi uyum yakalayamazsanız oldukça büyük masrafa da girebilme durumunuz söz konusu olabilir. Evinizin yapısını da düşündüğünüz zaman doğru ve mantıklı bir karar vermenizi öneriyoruz.

Sitemizdeki diğer boya renkleri ve renk kartalelarına ulaşmak için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


İndir Banyo Dekorasyonu Bebek Ürünleri