Doğunun Güzel Esintisi; Evinizde Şark Köşesi Kurun

Doğunun Güzel Esintisi; Evinizde Kurun
4.9 (97.14%) 7 votes

Doğunun Güzel Esintisi; Evinizde Şark Köşesi Kurun

Eski tip veya bağ ev, köy evi gibi evler de sıkça gördüğümüz şark köşesi artık İstanbul da pek çok evin vazgeçilmezi oldu. Ev dekorasyon modelleri için 2014 yılının favori ev değişimi olarak gösterilen şark köşesi, bu yıl da aynı modasını korumayı planlıyor.

 Şark Köşesi Dekorasyonu ve Önerileri

Şark köşesi edinebilmek için bazı ayrıntılara ihtiyacınız var. Bunlar sırası ile bir koltuk takımı, ev için çeşitli eşyalar ve bu bölge de bulunabilecek tüm şeyler! Genelde paket halinde sunulsa da, kişiler özel olarak seçimlerini de kendi yapabiliyor. Renk seçimine çok dikkat ederek hareket edin. Köylerde ve kasabalar da şark köşesi genelde kırmızı renkten oluşuyor, fakat bu kimi zaman salon tonlarını koyudan yana kullananlar için cırt kalabiliyor. Ayrıntılara önem verip doğru seçimi yaptıktan sonra da işlem sizler için oldukça basit ve kusursuz bir hale dönüşecek.

 Dekorasyon fikirleri makalemizin bu sefer sizlere tanıtımı şark köşesi dekorasyonu oldu. Ayrıntılara paylaştığımız resimlerden göz atabilir ve buna göre bir seçim, tercih durumunu tamamlayabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


Banyo Dekorasyonu